24 września 2012

Blog start!Przede wszystkim chciałabym się przywitać :-)

Podczytuję blogi od dłuższego czasu - w końcu i ja zapragnęłam mieć swój kawałek i swój udział w blogowej sferze.


Mam zamiar prezentować  co jakiś czas produkty, mieszanki, książki, słowem - różności, które wpadły mi w ręce, które wypróbowałam i którymi chciałabym się podzielić. Każda recenzja, tradycyjnie przydzielona będzie przeze mnie do odpowiedniej strefy i podstrefy. Pojawi się ich tu pewnie kilka i z czasem, mam nadzieję, że uda mi się przejrzyście wszystko w te strefy poukładać.

Jak wspomniałam, będę stawiać głównie na opinie o różnych rzeczach, ale znając mnie pewnie pojawi się czasem coś nie na temat :-) 

Nie będzie to więc blog edukujący, bo uważam, że już wiele dziewczyn robi dobrą robotę i szczegółowo opisuje różne zagadnienia, np. dotyczące pielęgnacji (za co jestem ogromnie wdzięczna), dlatego nie chcę powielać, zwłaszcza, że sama wciąż z blogów się uczę.

Natomiast uważam, że recenzji nigdy dość! Ich siłę widać chociażby na Wizażu. W końcu jest zawsze tyyyle rzeczy, które chcemy wypróbować! Obawiam się, że trudno doszukać się końca listy, zwłaszcza, jeśli ciągle na blogach pojawia się coś nowego, co kusi niemiłosiernie :-)

Często szukałam opinii na temat jakiegoś mniej popularnego produktu i albo znajdowałam ich mało, albo wcale. Poza tym, po prostu lubię czytać o czymś, czego jeszcze nie testowałam, ale też o rzeczach, z którymi miałam już styczność, żeby porównać opinie, czy sposoby zastosowania. Dlatego ucieszę się, jeśli recenzje, które będę starała się tu umieszczać, okażą się przydatne i zaspokoją Waszą ciekawość lub wręcz przeciwnie ją wzbudzą :-) Już niedługo pierwsza notka.

Tak więc zapraszam, witajcie w Strefowie!


Do przeczytania,
Stref.

1 komentarz:

  1. Witam serdecznie nową blogerkę :)
    Życzę przede wszystkim wytrwałości w dodawaniu postów, dużo komentarzy, obserwowanych, wyświetleń i propozycji testów :)

    OdpowiedzUsuń

Wszelkie sugestie, opinie pozytywne, negatywne i pytania mile widziane.
Zawsze jednak szanujmy się nawzajem :-)
Dziękuję za komentarz!